فیلتر دیسکی

TAMADONARIA21

فیلتر آزود اسپانیا برای فیلتراسیون آب چاه و درصنعت کشاورزی و تصفیه آب صنعتی بسیار کاربرد دارد .درنگاه کلی به این نوع فیلتر نمودن آبهای خام از قبیل آب چاه آب لب شور آب دریا و آب رودخانه برا مصارف صنعتی وکشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

از یک نوع جنس پلی اتیلن از نوع آلیاژ بالا است این فیلتر دیسکی در برابر سختی آب و شوری آب مقاوم است و خورندگی ایجاد نمی نماید. جذب ذرات معلق آب است البته این ذرات دانه بندی شده یعنی از ۲۰۰ میکرون جذب ذرات الی ۵ میکرون جذب ذرات طراحی شده وقابل نصب برای پیش تصفیه آب می باشد.

با توجه به نوع منبع آب آب لب شور یا آب شوردریا و نوع آبگیر باز یا سطحی و کیفیت آب بسیار متنوع بوده و نوع عملکرد فیلتر نیز متنوع است برای تجهیزات نمک زدایی غشایی یا تولید خام بدون املاح یا بدون ذرات میکرونی خیلی از موارد را باید رعایت کرد و فیلتر مناسب باید با نوع ذرات آن آب باید نصب گردد و در ابتدای خط ضروری است.

فرآیند های نمک زدایی به پیش تصفیه آب بیشتری نیاز دارد و در این مرحله اول این فیلتر کاربرد دارد در موارد خواص اگر آب خام آب چاه موارد شیمیایی دارد بهتر است که آب کمی میکروب زدایی گاز ازن و یا کلر مایع تزریق شود و بعد فیلتر دیسکی نصب گردد.

مقادیر ,SDI آب منبع به تمایل کثیف شدن ,فیلتر دیسکی ,و سیستم ,فیلتراسیون دیسکی ,یا غشایی دارد بعداز پیش تصفیه اولیه نیاز به فیلتر , SDI ,است و باید SDI آب را کنترل نماییم در این صورت پس از تصفیه آب صنعتی آب مقطرو فیلتر میکس بد و سپس به , آب فوق خالص ,آب دمین , دست میابیم

TAMADONARIA23

تصفیه آب کشاورزی برای کنترل مواد معلق مضرر برای , تصفیه آب کشاورزی ,در گلخانه ها و پرورش گل یا پرورش انواع سیفی جات در ابتدای خط ,فیلتر دیسکی ,باید نصب گردد فیلتر دیسکی ها در نوع فیلترینگ خود متنوع بوده ۱۳۰ میکرون ۵۰ میکرون ۲۰ میکرون ۵ میکرون قابل تنوع بوده و مصارف آن در صنعت تصفیه آب کشاورزی متنوع بوده و قابل انتخاب است بهترین کیفیتها را میتوان برای ,تصفیه آب کشاورزی انتخاب کرد.

درمجموع استفاده از فیلتر دیسکی حذف ذرات معلق در آب و بعضی از آبهای فاضلابی و فیلتر های ,تصفیه آب کشاورزی , و فرآیندهای خواص کارخانه جات تولید آب میوه و فیلتر نمودن مواد غذایی مایع مورد استفاده قرار می گیردفیلتر دیسکیفیلتر دیسکی آزود , اسپانیا و ترکیه و یه تعدادی از کشورهای اروپا این محصول را تولید مینمایند که این محصول کاملا واراتی است.

فیلتر دیسکی ,را میتوان قبل از فیلتر , هوزینگ , SDI نصب کرد این هوزینگ SDI در شرکت تمدن آریا ساخته میشود و نمونه داخلی ندارد فیلتر SDI کمک فراوانی در صنعت , تصفیه آب ,دارد و در نگاه کلی , فیلتر دیسکی ,یک فیلتر مورد اطمینان است و این نوع فیلتر به راحتی آسیب نمی بیند.

درصنایع مختلف ,آبشیرین کن دریایی ,و , تصفیه آب دریایی ,ودر مراحل دستگاه ,اسمز معکوس ,فیلتر دیسکی , مورد استفاده قرار می گیرد و از جلوگیری تشکیل رسوب در ممبران های دریایی می گردد بهترین روش در انتقال آب در مسیرهای انتقال آب از آب چاه یا آب دریا به مسیر های دیگر یعنی از دریا به تصفیه خانه شهری یا از آب چاه به خط تولید تصفیه خانه ها , فیلتراسیون دیسکی , کاربرد فراوانی دارد کلمات مرتبط با فیلتر دیسکی- فیلتراسیون دیسکی

فیلتر دیسکی , فیلتراسیون دیسکی , فیلتر دیسکی در گلخانه ها , فیلتر دیسکی آزود اسپانیا , فیلتراسیون دیسکی در تصفیه خانه شهری , فیلتراسیون دیسکی در تصفیه آب کشاورزی , فیلتر دیسکی در تصفیه خانه , فیلتر دیسکی در آبشیرین کن و اسمز معکوس

گروه صنعتی و بین المللی تمدن آریا

WWW.TAMADONARIA.COM

TAMADONARIA22